Хотел Трансилванија 2: Мавис Дете Костим

Хотел Трансилванија 2: Мавис Дете Костим

Во продавницата
DEN 421.12
Стока:

Хотелот Трансилванија 2 : Детскиот Костим Мавис вклучува црн фустан со лого на лилјак, хулахопки со пруги и перика. Не вклучува чевли. Ова е официјално лиценциран Хотел Трансилванија костим. Хотел Трансилванија 2 : Мавис Дете Костим.

Карактеристики на производот

Поврзани производи