Детско Бебе Модни Јакни Деца Мали Девојчиња Палто Без Ракави Зимска Ветроупорна Јакна Со Згуснат Капут Деца Топол Елек Надворешна Облека

Детско Бебе Модни Јакни Деца Мали Девојчиња Палто Без Ракави Зимска Ветроупорна Јакна Со Згуснат Капут Деца Топол Елек Надворешна

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Големина : И Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 72см/28,35" Должина : 40см/15,75" Големина : М Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 76см/29,92" Должина : 40см/15,75" Големина : Л Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 80см/31,50" Должина : 40см/15,75" Големина : XL Препорачана возраст : 4-5 Години биста : 84см/33.07" Должина : 40см/15.75" Големина : ххл препорачана возраст : 5-6 години Биста : 88см/34.65" должина : 40см/15.75" големина : хххл препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 92см/36.22" должина : 40см/15.75" деца МАЛИ девојчиња ПАЛТО БЕЗ ракави ЗИМСКИ Ветроупорен згуснувачки Капут Јакна Деца топло руно Елек Надворешна облекакарактеристики : пакетот вклучува : моден дизајн на палто од 1 парче,вашето дете Ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода, облека погодна за сезони воumn и зима. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,детска фотографија, детски подароци итн. Обезбедете удобно искуство за носење деца. Материјалите носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето дете.И рачното перење и машинското перење се во ред. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Цврст Ракав : Ракавиако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте да контактирате Со нас Детски Јакни Палто Boy Зима Момче Костум Девојка Облека Новороденче Облека Облека За Бебиња Детска Детска Облека. Бебешки Детски Јакни Момчиња Зимски Дебели Палта Топла Кашмирска Надворешна Облека За Девојчиња Јакна Со Качулка Детска Облека Мантил За Мали Деца. Дизајнот со качулка е топол и ветроупорен. Манжетните со дизајн на рабови и два џебови помагаат да се заштити вашето малечко од студ. Целосно затворање со патент. затворање на патент, лесно за ставање и полетување на бебето. Подарок - - - тоа е идеален избор за божиќен подарок, есенска и зимска облека, облека на отворено и детска топла облека. Погоден за мали деца бебе момчиња и девојчиња внатре. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата. Прилики - - - Совршен За секојдневно носење, секојдневно, училиште, роденденска забава, семеен ден, празници, Нова година, фотосесија. Или играње надвор, патувања и спортови на отворено, како пешачење, качување, патување, скијање, сноуборд, возење велосипед или кампување. Погоден заumn и зима.

Карактеристики на производот

Поврзани производи