Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Илустриран Плакат На Ѕидот Квидич, 22.375 34

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Илустриран Плакат На Ѕидот Квидич, 22.375 34

Во продавницата
DEN 159.84
Стока:

Осветлете ја секоја просторија со ова Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Илустриран Плакат На Ѕидот Квидич. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународниот Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Илустрирани Квидич Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Карактеристики на производот

Поврзани производи