Аванти-Галакси Мачки Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Аванти-Галакси Мачки Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови На Аванти - Галакси Мачки е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Аванти-Галакси Мачки Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристики на производот

Поврзани производи