Правда Девојки Рециклирани Поли Ребро Возбудува Костим За Капење Бикини, Големини 5-18

Правда Девојки Рециклирани Поли Ребро Возбудува Костим За Капење Бикини, Големини 5-18

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Направете прскање во ова дводелно ребресто бикини поставено Од Правдата. Одликувајќи се со набразден ракав и полите за тој деликатен детал. Горниот и долниот дел се целосно наредени за да се обезбеди дополнителна покриеност. Направено од 82% Полиестер, 18% спандекс ткаенина и машина за перење за лесна нега. Правдата е вашиот едношалтерски бренд за најжешките трендови за твин девојки, славејќи го уникатното чувство за себе и стил на секоја девојка! 2 Парче Бикини Во Собата. Возбуда Детали. Отстранливи Чаши Во големини Средно И Нагоре. УПФ 50 + Заштита. Целосно Наредени. Машина За Перење. Увезени. Дното со висок струк.

Карактеристики на производот

Поврзани производи