Глонме Долг Ракав Партија Фустан Девојки А-Линија Есенски Фустани Крпеница Шарени Фустан Роза Црвена 5-6Ј=

Глонме Долг Ракав Партија Фустан Девојки А-Линија Есенски Фустани Крпеница Шарени Фустан Роза Црвена 5-6Ј=

Во продавницата
DEN 341.92
Стока:

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Фустани Со Долги Ракавиоблик На Шема : Животински Принтбој : Сина, Розова, Розова Црвена Големина : 3-4(90см), 4-5Ј(100см), 5-6Ј(110см), 6-7Ј(120см), 7-8Ј(130см) (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучна Спандекс Должина : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, фотосесија, игри на плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Памучен Спандекс. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата.2. Карактеристики : симпатична шема дизајн, животни печати цртан филм, итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Бебе Девојки Пролет Fall Фустани, Секојдневен Фустан,Дете Цртан Филм Принцеза Фустан. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс.Супер Мек, Удобен И Дише Бел Фустан За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Животински Принт, Долг Ракав, Тркалезен Врат, Лесен За Облекување и Соблекување, Основни Едноставни Обични Фустани За Девојчиња За Бебиња Мало Дете Облека За Сафари Од Памучна Линија, Пролетен Фустан За Мали Деца, Есенски Фустан За Мали Деца. Повод-Фустанот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Карактеристики на производот

Поврзани производи