Се прашувам Сандал за отсекување на девојчињата на нација девојки

Се прашувам Сандал за отсекување на девојчињата на нација девојки

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со ретровизори на девојчиња од Wonder Nation. Горниот располага со шик дизајн на исечоци со прекрасни украси за rhinestone за цртичка на искра, додека прилагодливата лента за глуждот обезбедува прицврстена, прилагодена вклопување. Лесно постепено стапало ги комплетира сандалите на rhinestone, кои се достапни во разновидни бои. Пробајте ги со фустан со вклопување и флаер или туника и хеланки. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Сандал за расење на девојчињата на чудо нација на девојчиња : 100% полиестер горен. 64,88% полиестер, 35,12% од надворешната страна на TPR. Девојки сандали. Дизајн на пресек на горниот дел со украси за ринестони. Прилагодлива лента за глуждот. Лесно поставено стапало. Мала пета. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со крпа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи