Девојки девојки потресени тексас шорцеви, големини 5- & плус

Девојки девојки потресени тексас шорцеви, големини 5- & плус

Во продавницата
DEN 207.68
Стока:

Вознемирени тексас шорцеви од правда, како квинтесенцијални до лето како конуси за сладолед и SPF. Затворање на поштенски и копчиња-предни. Контура на половината за вклопување без празнини; јамки на појас. 5 џебови имаат најважни работи. Потресени детали и исцрпена, манжетна полите. 57% памук/23% вискоза/18% полиестер/2% еластан. Машина за перење. Увезен правда јадро потресени шорцеви од џин за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи