Чудата за чудо чудо од 501-жени, повлекувачки панталони за влечење

Чудата за чудо чудо од 501-жени, повлекувачки панталони за влечење

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Theенската влечка на карго-пантолона од Wonderwork е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што ги разоткрива сите форми и големини. Ажурираниот дизајн со специјално истегнување на движење, ткаенина со висока конец е прилагодена за да одговара на кривините на вашето тело за удобно чувство. Оваа пантолона нуди целосна еластична лента за половината што седи веднаш под природната половината со поголем пораст на грбот за изобилство на покриеност. Нашиот влечен карго пантс оди над и над традиционалните стандарди во индустријата со огромна вредност. Женски влечење карго пантолони | 360 степени на движење Флексибилно вклопување ткаенина | Fitенски вклопување, директно отворање на ногата | Пополнете еластична половината | Преден пораст седи малку под природната половината | Задна постепено малку повисоко за покривање | Два џебови со простран. Pocketеб | Еден џеб за пенкало и еднаш ќелии џеб | јамка за комунални услуги | 65% полиестер/35% памук активен Twillенски женски влезен карго пан. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Womenенски фит, директно отворање на нозете. Пополнете еластична половината. Предниот пораст седи малку под природната половината. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Карактеристики на производот

Поврзани производи