Време и вистинска вратоврска за коса и лента за глава, 7-парчиња

Време и вистинска вратоврска за коса и лента за глава, 7-парчиња

Во продавницата
DEN 47.52
Стока:

Додадете совршен допир на облека со ова време и сет за коса Tru! Без оглед како сакате да додадете поп боја, овие 5 гребени и 2 ленти за глава се совршен додаток за вашето високо пони или секојдневен стил на коса. Материјал : 60% полиестер/20% метал/10% стакло/5% пластика/5% еластична. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 ленти за глава и 5 врски за коса. Затворање : Еластично и лизгање. Карактеристики : Декоративни детали. 7 парчиња пикања и ленти за глава од време и TRU.

Карактеристики на производот

Поврзани производи