Време на игра NFL машки ветерани за ветерани во Детроит Лавови

Време на игра NFL машки ветерани за ветерани во Детроит Лавови

Во продавницата
DEN 399.20
Стока:

Поддржете го вашиот омилен тим со NFL Game Time Veteran Series Watch. Овој официјално лиценциран аналоген часовник го карактеризира логото на вашиот тим, кутија од не'рѓосувачки челик и прилагодлива најлонска лента. NFL игра за време на играта на ветерани, Детроит Лавови : Официјално лиценциран. Карактеристики на тимско лого на гледање лице. Ротирачки рамки. Црна најлон лента. Затворање на велкро. Аналоген дисплеј. Движење на кварц. Отпорен на шок. Отпорен на вода на 99 '.

Карактеристики на производот

Поврзани производи