Сребрен Пердув Во Облик На Метал Лавалиер Стил Машки Бизнис Обичен Врат Игла Свадба

Сребрен Пердув Во Облик На Метал Лавалиер Стил Машки Бизнис Обичен Врат Игла Свадба

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Спојка за вратоврска : сребрен клип за вратоврска во форма на пердув. Секој стил е спакуван во елегантна кутија со црни кадифени перници за да го задржи накитот на место. Идеи за подароци : убав и внимателен подарок за мажи од сите возрасти. Совршен подарок за Денот На Таткото, сопругот, момчето, годишнината, Денот на Вљубените, роденденот или свадбата, погоден за кум и кум. Материјал : накитот Од Месинг и родиум е идеален избор бидејќи е многу издржлив, обезбедува долготрајно задржување на бојата и многу лесно се чисти. Квалитет : високо полираната мазна површина го прави овој костум идеален за секојдневни или специјални прилики. Лесен, едноставен и модерен дизајн ќе го истакне секој стил. Сребрена Пердув Во Облик На Метал Лавалиер Стил Машки Бизнис Секојдневен Вратот Игла Свадба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи