Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Урбана Зелена Метална V Volvo

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Урбана Зелена Метална V Volvo

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 724. За : Урбан Зелен Металик Volvo V90. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи