Вистински Гениј-Меч И Камен Мозочен Удар Загатка Игра

Вистински Гениј-Меч И Камен Мозочен Удар Загатка Игра

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Вистински Гениј - Меч И Камен Мозочен Удар Загатка Игра. Меч Во Камен Мозочен Удар Загатка. Тестирајте ги вашите вистински генијални вештини со Меч Во камена дрвена мозочна загатка, базирана на антички артефакти. Свртете ја и извртувајте ја раката на мечот низ отворот на каменот додека не се ослободи целосно, а потоа вратете го до крај на раката повторно. Вклучува 1 меч и 1 камен. Тешкотии рејтинг на 3 од 5 ѕвезди. За 1 играч. Се препорачува за возраст од 14 и повеќе години. Собрани Димензии : 8.75 "L x 3.5" W x 3 " H. Потекло : Кина. Предупредување : Опасност Од Гушење - оваа играчка содржи мали делови НЕ за деца под 3 години. Тестирајте ги вашите вистински генијални вештини со Меч Во камена дрвена мозочна загатка, базирана на антички артефакти. Свртете ја и извртувајте ја раката на мечот низ отворот на каменот додека не се ослободи целосно, а потоа вратете го до крај на раката повторно. Вклучува 1 меч и 1 камен. Тешкотии рејтинг на 3/5 ѕвезди за 1 играч, Се Препорачува за возраст 14 и до. Димензии : 8.75 "Л х 3.5 " В х 3"Х.

Карактеристики на производот

Поврзани производи