Вертикална карирана карирана фланела ќебе

Вертикална карирана карирана фланела ќебе

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Земете пријатно оваа сезона со Pegasus Sports NCAA вертикално карирано фланел, Fleece Sherpa ќебе. Ова ќебе е дизајнирано со елегантен вертикален кариран дизајн, заедно со официјално лиценцирани тимски бои и логоа на вашето омилено училиште, и е комплетно со прекрасна мека бела поддршка на Шерпа. Clainебето е приближно 60 "x80 " што го прави доволно голем за лесно да се здобијат под со содржината на измислица од 100% полиестер пред и 100% полиестер Шерпа назад. За упатства за чистење, овој утешител е само чист чист и суво суво. Бидете сигурни дека ќе бидете крајниот вентилатор и да спиете како професионалец со ова прекрасно ќебе. • Материјал : 100% полиестерски фронт, 100% полиестер Шерпа назад • Големина : 60 ​​”x 80”. • Вклучува едно ќебе • Официјално лиценцирани тимски бои и графика. • Измијте и грижа : само чисто место, суво суво ниско • убава бела шерпа назад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи