Едноставно Daisy 50 60 Diamond Jive Fleece Flapte, виолетова

Едноставно Daisy 50 60 Diamond Jive Fleece Flapte, виолетова

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Стајлинг вашиот дом никогаш не бил толку лесен отколку со едноставно маргаритка 50 "x 60 " Виолетова дијамантска жива фрлање ќебе од нашата колекција за бегство. Boundе ја обожавате атмосферата донесена во вашиот дом кога ќе го фрлите ова ќебе над креветот, троседот или фотелјата! Со низа бои и обрасци, нашата колекција за бегство на резолуција ќе го трансформира вашиот дом со својот изглед на тренд! Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи