Женски Долг Ракав Обичен Квадратен Врат Ручаше Фустан Со Висок Струк Лежерни Елегантни Миди Фустани Со Врвки

Женски Долг Ракав Обичен Квадратен Врат Ручаше Фустан Со Висок Струк Лежерни Елегантни Миди Фустани Со Врвки

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

карактеристики : женскиот еднобоен плисиран фустан со висок струк со долги ракави е изработен од висококвалитетна ткаенина, удобна и пријателска за кожата. Плисираната биста и дизајнот со врвки совршено ги истакнуваат половината и фигурата. Овој фустан има долги ракави и може да се носи во пролет, лето иumn, што го прави задолжителен предмет за вас.Стил : секојдневен, елегантен, модерен ткаенина : овој фустан со долги ракави е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, мек и дише, не лесно деформиран, така што можете удобно да го носите во секоја пригода.Дизајн : јака за Стоење, долги ракави, цврста боја, еластични манжетни, епископски ракави, појас, висок струк, патент за грб, лабав крој и плисиран дизајн, што ве прави најблескавата ѕвезда во толпата.Спарување : можете да го спарите со високи потпетици, пенлив накит и чанти за свечени прилики. Носењето спортски чевли во секојдневниот живот е исто така вашиот најдобар избор. Може да се носи сам во пролет, лето и aut, што го прави совршен за носење палта и јакни во зима.Мулти прилика : Совршен за дома, забави, патувања, шопинг, состаноци, канцеларија, училиште итн. Исто така е одличен подарок за Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници.Карактеристики : дизајнот со висок појас може да помогне да се покрие вишокот тежина на стомакот, да се истакне линијата на половината и да се направи да изгледате елегантно и модерно.Опис : Боја : Црна Ткаенина : Полиестерски влакна (полиестер)Големина : С (Биста : 33,5 инчи, должина На Фустан : 42,9 инчи) ТИМПЦВ Женски Долг Ракав Обичен Квадратен Врат Со Фустан Со Висок Струк Лежерни Елегантни Миди Фустани (Црни С).

Карактеристики на производот

Поврзани производи