Georgeорџ Биг машки плетени џогери

Georgeорџ Биг машки плетени џогери

Во продавницата
DEN 431.68
Стока:

Неспоредлива удобност за секојдневните моменти, плетените џогери на Georgeорџ се направени во плетена измислица за целодневно, меко чувство на рака. Исклучиво на. Материјал : 91% памук/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Tapered Leg. Подигање : Низок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : две странични џебови; Еден безбедносен џеб наназад. Карактеристики : вратоврска за влечење; меко, плетено тело. Плетени џогери за мажи од Georgeорџ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи