Сатерс Гуммело сини ајкули Гуми Кенди, Оз

Сатерс Гуммело сини ајкули Гуми Кенди, Оз

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Сините ајкули на Сатерс сигурно се најслатките ајкули што некогаш ќе ги сретнете. Овие сини ајкули со вкус на малина имаат бел пенест стомак што ќе го задоволи вашиот сладок заб на првиот залак. Имајќи ги своите клиенти кои мораа да ги имаат предвид своите набавки, Johnон Сатер реши да okeирка дупка во неговите производи. Овој мал изум засекогаш ја смени индустријата за бонбони. Благодарам г -дин Сатер што ги олесни нашите животи! Не треба да чекате до недела на ајкула за да ги цените овие пливачи. Овие торби се совршени за лична закуска или споделување со целото семејство. Ако одлучите да ги додадете овие слатки третмани во вашиот сад за бонбони, знајте дека ќе одат брзо!. Засладувајте го денот на сите со сатери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи