Хартц Домашна Заштита Влошки За Кучиња Без Мирис, Редовна Големина, 50ct

Хартц Домашна Заштита Влошки За Кучиња Без Мирис, Редовна Големина, 50ct

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Доаѓањето дома во неред за миленичиња не е како некој сака да се опушти по долгиот ден, поради што Хартц тргна да ја создаде крајната подлога за кученца. Хартц домашна заштита влошките за мочање го олеснуваат чистењето додека ги штитат подовите од несакани несреќи. Овие влошки се одлични за кучиња кои имаат ограничен пристап до отворено додека нивните сопственици ги нема, постари кучиња со ограничени движења и кученца на тренинг. Експертите за апсорпција на хартц дизајнираа подлога со 6 слоја заштита за да спречат истекување или ширење. Водоотпорните пластични потпорни блокови истекуваат дури и на аглите. Посебната способност за усогласување на мирисот во нашите влошки за мочање без мирис ги елиминира смрдливите мириси оставени зад себе. НЕМА ДА ИСТЕЧЕ : Секоја подлога за мочање има уникатна технологија за сушење блиц, која веднаш ја претвора течноста во гел. ГО ОДРЖУВА ВАШИОТ ДОМ ЧИСТ : Секоја подлога има пластична подлога отпорна на истекување за да го заштити вашиот под. ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОТРЕБИ ЗА ТЕНЏЕРЕ : Хартц има семејство на миризливи, миризливи и ватирани влошки за кучиња и пелени за кучиња за еднократна употреба за женски и машки кучиња и машки Пелени/Обвивки за вашите потреби за снабдување со кучиња. СУПЕРИОРНА АПСОРПЦИЈА : нашата 6-слојна конструктивна подлога за кученца создава помало место на урина, овозможувајќи повеќекратна употреба по подлога.

Карактеристики на производот

Поврзани производи