Главни места, чисти куки за заклучување на напојување, сет од 2

Главни места, чисти куки за заклучување на напојување, сет од 2

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Организирајте ја вашата бања со куки за складирање на вшмукување за заклучување на електрична енергија. Овој сет на две куки на организаторот создава простор за складирање за најразлични потреби за бања. Секоја кука има чаша за вшмукување на заклучување на напојувањето за да обезбеди силно задржување на секоја чиста, мазна површина, вклучувајќи плочки, стакло, фиберглас и метал. Едноставно подигнете го механизмот за заклучување и притиснете ги чашите за вшмукување на своето место за да ги инсталирате на повеќето мазни површини - не е потребно дупчење или хардвер. Издржливата чиста пластична конструкција без БПА стои до секој ден употреба. Двете куки измерат 2.52 "x 1,84 " x 2,48 "сет на две лепила куки создаваат простор за складирање за најразлични потреби за бања, како што се мијалници, крпи, ловофи и повеќе на туш или када wallид. Разновидниот дизајн може да биде исто така Користено во кујната, перална или каде и да ви треба дополнителна организација. Едноставно подигнете го механизмот за заклучување и притиснете ја чашата за вшмукување на заклучување на напојувањето на секоја кука на место за инсталирање - не е потребно дупчење или хардвер! Стои до секој ден употреба и е лесно да се исчисти со благ сапун и вода. Измерете 2,52 "x 1,84" x 2,48 "секоја и се идеални за додавање на складирање во компактни простори околу домот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи