Колубер Кабел Избалансиран 3. ТРС Машки ДО РЦА Женски Про Музички Аудио Конектор

Колубер Кабел Избалансиран 3. ТРС Машки ДО РЦА Женски Про Музички Аудио Конектор

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Супериорен звучен кабел е направен за централната сцена. За сите ваши емисии во живо и професионални звучни снимки, останете поврзани со најјасниот кабел во индустријата Од Колубер. Овој про-квалитетен конектор обезбедува кристално јасен пренос за сите ваши различни аудио апликации, обезбедувајќи сигурни перформанси без оглед на природата на местото на одржување. Секое парче има двојни проводни пвц внатрешни штитови, позлатени конектори, обвивка од памучно предиво и штит со плетенка од 98% за да се намалат пречките во бучавата. Без разлика дали сте приклучување на микрофон во аудио интерфејс или спарување на миксер со надворешни звучници, бидете лесни знаејќи дека секогаш ќе имаат најсилните, најсигурен пигмент и врвен квалитет на пренос на звук. Потписот На Колубер? Целосно прилагодување. Да претпоставиме дека барате погодност кодирана во боја за целиот бенд. Нашата колекција доаѓа во различни нијанси, големини и конфигурации, така што жиците никогаш не се вкрстуваат. Изберете ја вашата идеална комбинација на конектори, без разлика дали вашиот пигмент бара правоаголен XLR машки, правоаголен XLR женски, q " TRS, 1s TS, 3,5 mm, RCA стерео кабли или некој друг аранжман. Потоа, изберете ги претпочитаните опции за боја и должина и уживајте во сопствен конектор експлицитно дизајниран за вашите аудио потреби. Затоа, престанете да се населувате за под-жици што ќе згаснат по неколку месеци. Уживајте во долготраен, динамичен опсег на звук за секој проект и резервирајте го вашето студио со големо снабдување со Кабел Coluber Audio RCA денес! Што Добивате 1 x професионален 3.5 TS Ts Машки ДО RCA аудио кабел Од Coluber Супериорна јасност на звукот и намалување на бучавата вашиот избор на Спецификации за Сенка, големина и конектори Сигурен Избор за Изведба Во Живо, Снимање Во Студио, Училиште Изберете Ја Вашата Должина И Конектор Стилови КАБЕЛ RCA до 3.5 TRS Машки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи