С. Поло Асн. Pantsенски чипка хипстер гаќички, пакувања

С. Поло Асн. Pantsенски чипка хипстер гаќички, пакувања

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Зошто да не се однесуваме кон малку луксуз под сето тоа? Секси чипка хипстер гаќички од американскиот Поло Асн. Понудете вкупна удобност и исен стил. Три пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат лесно да се занимавате со овие најважни работи. Материјал : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички хипстер. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина М. Покриеност : Умерено. Затворање : Стилинг за влечење; лого еластична лента за половината. Карактеристики : чист дизајн на чипка. Чипка хипстер гаќи 3-пакувања за жени од американски поло Асн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи