Минијатурни Статички Трева Модел Минијатурни Основи Бајка Градина Терен За Изгледот Зелена

Минијатурни Статички Трева Модел Минијатурни Основи Бајка Градина Терен За Изгледот Зелена

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Минијатурни Статички Трева Модел Минијатурни Основи Бајка Градина Терен За Изгледот Зелена.Овие грмушки тревни прамени погодни за различни сценарија, како што се архитектонски песочни кутии, самостојна песочна маса, модел на железнички железници, сам микро пејзаж, модели на бајки и мини сценографии итн.Реалниот модел на терен на грмушки ги прави совршени за повеќе креации на сцени и модели од различни размери, што ги прави совршени за различни проекти.Сам материјал минијатурна Минијатурна трева има одлични детали за изработка, убава боја и против избледување, што ќе ја направи сцената пореална.Едноставно нанесете малку лепак врз основата на вашата минијатурна трева за уредување, а потоа ставете ги на саканиот ќе добиете минијатурен модел на трева со капацитет од 185мл. Симулација, издржлив, еколошки.грмушка трева прамен Минијатурни РАСТЕНИЈА Самостојни Материјали. Воз Железници Песок Маса Микро Пејзаж Сценографијата. Архитектура Модел Материјали СЦЕНА САМ Декорација. Мини Растителни Трева грмушки Цвет Сценографијата 1 : 87 1 : 35. Микро Пејзаж Микро Архитектура Модел 1 : 48. [ Пакет] : ќе добиете минијатурен модел на трева со капацитет од 185 мл. Симулација, издржлив, еколошки. [Лесен За Употреба] : Едноставно нанесете малку лепак врз основата на вашата минијатурна трева за уредување, а потоа ставете ги на саканото место. [ Diy проекти] : diy материјал минијатурна Минијатурна трева има одлични детали за изработка, убава боја и против избледување, што ќе ја направи сцената пореална. [ Тркала За Тример За трева] : овие грмушки тревни прамени погодни за различни сценарија, како што се архитектонски песочни кутии, самостојна песочна маса, модел на железнички железници, сам микро пејзаж, модели на бајки и мини сценографии итн. [Реален Стил] : реалниот модел на терен на грмушки ги прави совршени за повеќе креации на сцени и модели од различни размери, што ги прави совршени за различни проекти. Спецификација : Материјал : Табела Со Пвц Големина : 6, 5смх6, 5см/2, 56инхх2, 56инч.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Минијатурна Трева : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Карактеристики на производот

Поврзани производи