Круна Автомобилска Сопирачка Поддршка Плоча Монтажа Болт-Ј Одговара изберете: 1998 - ЏИП WRANGLER TJ, 1989-ЏИП WRANGLER YJ

Круна Автомобилска Сопирачка Поддршка Плоча Монтажа Болт-Ј Одговара изберете: 1998 - ЏИП WRANGLER TJ, 1989-ЏИП WRANGLER YJ

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

Круна Автомобилска Сопирачка Завртка За Монтирање На Плочи - J0994313 Круна Автомобилска Сопирачка Завртка За Монтирање На Плочи - J0994313 Одговара Изберете : 1998-2003 ЏИП WRANGLER / ТЈ 1989-1995 ЏИП WRANGLER / YJ 1987-1988,1990-2001 ЏИП ЧИРОКИ 2004-2006 Џип Wrangler / Tj X 1987-1988 Џип Wrangler 1986 Џип Џип 1987-1992 Џип Comanche 1986-1988 џип џип камион И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи