Срце Ден Лепило Иверица 12 X12 - W Златен Сјај

Срце Ден Лепило Иверица 12 X12 - W Златен Сјај

Во продавницата
DEN 751.84
Стока:

Подобрете го изгледот на вашите уметнички проекти со комплетот Иверица За Лепило За Хартија За Гајба. Погоден е за украсување бележници, честитки и други парчиња. Оваа Иверица Од Хартија за Гајба е лесна за нанесување. Бидејќи е самолеплив, не е потребен лепак. Налепниците имаат златна сјајна завршница за привлечен дизајн. Тие имаат романтична тема и розова шема на бои. Користете ги за да креирате љубовни белешки, покани за венчавки и многу повеќе.Срце Ден Лепило Иверица 12-инчен х 12-инчен Со Златен Сјај : розова палета на бои. Сјај иверица со златна завршница. Листот мери 12-инчен х 12-инчен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи