Bytech BYLPCA127WT 3. во. Молња Кабел, Бело

Bytech BYLPCA127WT 3. во. Молња Кабел, Бело

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Секој дом има потреба од експерт за електроника, некој што може да одлучи дали има смисла да ја купи најновата опрема. Ако сте навивач на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата. Ако сеуште сте заглавени во основите, нашите елаборирани спецификации на производот ќе се држат. Карактеристики Молња Кабел Нашите производи ги исполнуваат барањата на нашите крајни кориснициспецификации боја : Бела Големина : 3,5"Тежина : 1 фунти - ШКУ : TNSR5432 Модел Бр : BYLPCA127 WT. УПЦ : 805112022380. Бренд : BYTECH. Земја на Потекло : Сад. BYTECH 3.5"ОСВЕТЛУВАЊЕ КАБЕЛ. Широка Компатибилност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи