Хокус Покус Лица И Наслов Оз Керамичка Супа Кригла

Хокус Покус Лица И Наслов Оз Керамичка Супа Кригла

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Хокус Покус Лица и Наслов 24оз Керамичка Супа Кригла. Сребрениот Бивол ви носи само врвен квалитетен декор и прибор за домаќинство што одговара на вашата личност точно. Мамо! Добро! Свиткајте се покрај огнот во студена ноќ со обилна чаша од вашата омилена супа! Сигурно ќе ве наполни! Овој сребрен бивол официјално лиценциран производ содржи до 24 унци течност. Овој сребрен бивол официјално лиценциран производ е совршен за топли или ладни пијалоци. Вашето пребарување оваа празнична сезона конечно заврши. Оваа Чаша За Супа е совршен подарок за Секоја пригода Родендени, Годишнини, Божиќ, бел слон или таен Дедо мраз. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпрепознатливите потрошувачки брендови за развој на уникатни, креативни и револуционерни производи. Официјално лиценцирана Сребрена Биволска Супа Кригла. Држи до 24 унци течност. Совршен за топли или ладни пијалоци. Лесна удобна рачка За Држење Безбедна употреба во микробранова печка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи