Луксузен картон, 8. 14, 100lb сончоглед жолт, 50 пакувања

Луксузен картон, 8. 14, 100lb сончоглед жолт, 50 пакувања

Во продавницата
DEN 271.20
Стока:

Овој картон е стандардна правна големина. Достапно во различни резерви, бои и завршувања, сигурно ќе ја пронајдете вистинската боја за вашиот следен проект! Боја : Сончоглед жолта. Големина : 8 1/2 x 14. Количина : 50/пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи