94 126 0.3 Морска Пена Полиестер Олефин Преголем Килим

94 126 0.3 Морска Пена Полиестер Олефин Преголем Килим

Во продавницата
DEN 1022.88
Стока:

Помалку е повеќе со овој безвременски и поедноставен килим. Елоквентно дизајнираните лисја ќе додадат допир на класа во декорот на вашата соба со неутрални зелени и песочни тонови. Овој килим ќе биде фокусна точка на декорот на вашата соба со својот мирен и спокоен дизајн. Машина-изработена од полиестер и олефин со памучна подлога за долготрајно абење и издржливост. 94" х 126" х 0.3 " Морска Пена Полиестер/Олефин Преголем Килим.

Карактеристики на производот

Поврзани производи