Повеќенаменска голема фиока за тиркизен круг, секоја од нив

Повеќенаменска голема фиока за тиркизен круг, секоја од нив

Во продавницата
DEN 911.36
Стока:

Големата лента за скут со повеќе намени, голема лента за скут, може да се користи за многу работи : јадење, цртање, играње, правење занаети и многу повеќе. Мулти-намена со голема лента за скут има голема работна површина со три удобни странични џебови за да држи хартија, пишување или занаетчиски материјали, списанија, книги и многу повеќе. Одлично за домашна работа. Табела за совршена големина за боење додека седеше на подот за деца. Поддршката за скут се прави со цврста пластична конструкција и површина што се пее.

Карактеристики на производот

Поврзани производи