Кока-Кола Цреша Мини Сода Поп Безалкохолен Пијалок, 7. фл оз, Лименки

Кока-Кола Цреша Мини Сода Поп Безалкохолен Пијалок, 7. фл оз, Лименки

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Сода. Тато. Безалкохолен пијалок. Пенлив пијалок.Што и да го наречете, ништо не се споредува со освежувачкиот, јасен вкус на Црешата Кока-Кола. Малку вкус може да направи да се случи многу магија и Црешата Кока-Кола е тука за да ги израдува вашите пупки за вкус. Уживајте со пријателите, во движење или со оброк. Без оглед на приликата, Црешата Кока-Кола ги прави посебните моменти во животот малку подобри.Вкусна комбинација на вкусови, кока-Кола цреша мешавини познат вкус На Кока-Кола Оригинален Вкус со нешто неочекувано, создавајќи повеќе начини за да уживате во Кока-Кола. Помеѓу тој совршен вкус и освежувачката газа, сигурно ќе ви го даде тој момент "аххх" кога и да го посакате.Кока-Кола е достапна во многу различни опции, вклучувајќи Оригинален Вкус На Кока-Кола и различни омилени вкусови на сите времиња како Ванила Кока-Кола и Ванила Од Цреша кока-Кола. Барате нешто без шеќер или кофеин? Потоа не гледам подалеку од Кока-Кола Нула Шеќер И Кока-Кола Кофеин Слободен. Што и да барате, постои Кока-Кола која ќе ги задоволи вашите вкусови.Секоја голтка, секоја "аххх", секоја насмевка-најдете го тоа чувство со Цреша Кока-Кола. Најдобро уживаше мраз-студ за максимално освежување. Земете Цреша Од Кока-Кола и пронајдете го вашиот момент "аххх".Уживајте Во Кока-Кола Цреша. Вкусна комбинација на вкус На кока-Кола и цреша. Освежувачкиот, јасен вкус совршено се комбинира со оброк или со пријателите. 21 мг кофеин во секоја порција од 7,5 мл. 7,5 FL OZ во секоја конзерва. Овој пенлив пијалок најдобро се ужива во мраз за максимално освежување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи