ПАРК Плетење Капчиња Плеуче Кадифена Нишка Рачно Ткаени Предиво САМОСТОЈНИ Додатоци За Шиење

ПАРК Плетење Капчиња Плеуче Кадифена Нишка Рачно Ткаени Предиво САМОСТОЈНИ Додатоци За Шиење

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

краток опис не е достапен Може капчиња капи, шалови, џемпери, перници, јакни, итн. Можете исто така да ги капчиња слатки мали кукли. Многу е добро да го направите овој подарок за вашиот љубовник, семејството ткае зимска облека. Лесен, лесен за носење, користете го секогаш кога имате време. Референца за дозирање : бебешка капа : околу 2 ролни конец, 1-3 години бебешка облека : 4-5 ролна конец, 3-5 години бебешка облека : 5-6 ролна конец, шамија за возрасни : 4-6 ролна конец (20*165см), капа за возрасни : 2-3 ролна конец.

Карактеристики на производот

Поврзани производи