Секси Долна Облека Костум За Жени Чипка Искушение Долна Облека Градник И Гаќи Лето Тенка Удобна База За Дишење Комплет За Долна Облека Пижами Корсет Долна Облека

Секси Долна Облека Костум За Жени Чипка Искушение Долна Облека Градник И Гаќи Лето Тенка Удобна База За Дишење Комплет За Долна

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

ГОЛЕМИНА ШЕМА : . Големина : С ЧАША : 34/75С Биста : 89-92см/35.04-36.22 "Половината : 72-76см/28.35-29.92". Големина : М ЧАША : 36/80С Биста : 94-96см/37.01-37.80 "Половината : 76-80см/29.92-31.50". Големина : Л ЧАША : 38/85С Биста : 99-102см/38,98-40,16 "Половината : 80-84см/31,50-33,07". Големина : XL ЧАША : 40/90 C Биста : 106-108cm/41.73-42.52 "Половината : 84-88cm/33.07-34.65". Големина : 2 XL ЧАША : 42/95 C Биста : 111-113cm/43.70-44.49 "Половината : 88-92cm/34.65-36.22". Карактеристики : .Мека и дише, удобна за носење.Удобна чаша, подобар ефект на собирање. купете според големината пред купувањето. Евангелието секси девојка, Нека ви биде поудобно. Информации за производот : . Сезони : лето, пролет,, зима. Пол : женски. Повод : секој ден. Материјал : најлон. Тип на шема : цврст. Стил : секси и шармантна. погоден за големина. Дебелина : стандард. Тип на појас : Неприлагодливи ремени За рамо Жени,Секси, костум, долна облека. Оваа долна облека е изработена од мека ткаенина од тантела, многу удобна за носење. Мекиот материјал никогаш не ве чеша, туку го става вашето тело во тотално опуштен статус. полесно е да одговарате на вашите јога панталони, слаби фармерки, спортски нозе, здолништа, шорцеви итн. Нашата долна облека за жени дрска е разноврсна и погодна за различни прилики. Без разлика дали станува збор за секојдневно носење, тренинзи или специјални прилики, овие пакувања за гаќи нудат и најдобра удобност и стил. Миење Раце Само.

Карактеристики на производот

Поврзани производи