Клика Машки Долги Ракави Спин Пике Перформанси Голф Поло

Клика Машки Долги Ракави Спин Пике Перформанси Голф Поло

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

100% спин-боја полиестер пике, три копче плакета, Ребрести плетени јака, Целосно снимени вратот споеви, Напред рамената И отворени ракави 100% Спин-боја полиестер пике Три копче ребрести плетени јака Целосно снимено вратот споеви Напред рамената И отворени ракави UPF 20 машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи