Златната рипка од фармата Пепердиџ, направена со органски крекери со чеда од пченица, Оз. Кутија, 3-топена Оз. Повторно залепени кеси

Златната рипка од фармата Пепердиџ, направена со органски крекери со чеда од пченица, Оз. Кутија, 3-топена Оз. Повторно залепени

Во продавницата
DEN 79.68
Стока:

Закуската што се насмевнува назад : Кога станува збор за крекери со златна рипка, можете да се чувствувате добро кога ги сервирате омилените закуски. Сите наши сорти на сирење, како чеда, се печени со 100% вистинско сирење и се печени - никогаш не пржени. Златната рипка направена со органски крекери со пченица се прават со ист вкусен вкус што го очекувате од крекерите на златна рипка и се совршени за семејства кои избираат органски производи. Тие се направени со органска пченица, не-ГМО состојки и не содржат вештачки конзерванси или вкусови. Секој сака крекери со златна рипка - тие се вкусни и забавни! Задржете ја вашата оставата, чајната кујна со оваа кутија со 3 точки од крекери со златна рипка. Секоја кутија содржи 3 индивидуално спакувани 8 мл. Повторно залепени кеси. Кутија од 3, 8 мл. Повторно заптивка торби за оптимална свежина, совршени за порибување на оставата, чајната кујна. Направени со органски пченица и не-ГМО состојки. Разиграни крекери за сирење, печени со насмевка. Вкус од чедар, печен со вистинско сирење и без вештачки вкусови или конзерванси. Околу 8 порции по торба, околу 24 порции на кутија со 3 точки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи