Крајната Текстил Поли-Памук Твил Крпа Салфетки Маслиново Зелена

Крајната Текстил Поли-Памук Твил Крпа Салфетки Маслиново Зелена

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Крпа салфетки се 50% Памук / 50% Полиестер. Мека и луксузна додека е ткаена за перформанси, оваа ткаенина се спротивставува на брчките и дамките. Салфетки за ручек совршени за свадби, ресторани, приеми, забави, угостителски презентации, тушеви за невести и бебиња, родендени, бифе, маси за десерти и многу повеќе. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. 50% Памук / 50% Полиестер, Произведен Во САД и Увезен,1 десетина салфетки се со димензии 17 х 17 инчи во страни,вистински квалитет на јадење во ресторан,ткаенина за лесна нега што може да се пере во Машина,Платнени салфетки се рабови отпорни на дамки и брчки, Идеални За секојдневно или фино јадење во вашиот дом, ресторан, клуб или место за специјални настани.

Карактеристики на производот

Поврзани производи