ЛОЛОИ ВТОРИ Соренто Мока Мулти 11'-6 15'-7 Област Килим

ЛОЛОИ ВТОРИ Соренто Мока Мулти 11'-6 15'-7 Област Килим

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Областа килими во Колекцијата Соренто има сложена шема што создава фокусна точка во секоја просторија. Внимателното избледување додава топол, гроздобер квалитет во кој се чувствува живеено без вистинско абење. Моќ-се појави Во Турција од 100% полиестерски куп, Колекцијата Соренто е исто така сертифицирана За okeo-tex®, осигурувајќи дека материјалите на килимот не содржат штетни материи. Тепих од област со сложена шема и внимателно избледување, Колекцијата Соренто има топол, гроздобер квалитет во модерна палета со земја; дизајнирана од лолои. Издржливата полиестерска конструкција на килимот се чувствува мека под нозете, но може да издржи сообраќај на стапалата во дневните соби, спалните соби, трпезариите и ходниците. Моќ-се појави на 100% полиестер Во Турција Со рабови со реси од слонова коска, овој килим ја носи етикетата оеко-Текс®, осигурувајќи дека неговите материјали не содржат штетни материи. Купот е со димензии 0,25"; додавањето подлога за тепих (не е вклучена) ќе создаде уште поголема перница и ќе го задржи тепихот на место на подот. Лолои, семеен бизнис со седиште во Далас, е една од најдобрите компании за килими во Соединетите држави и е позната по дизајнирање инвентивни производи за значајни простори.

Карактеристики на производот

Поврзани производи