LOMAKNOTI OHANZAH OWENA 8 '10 'Греј медалјон во затворен простор за затворен простор

LOMAKNOTI OHANZAH OWENA 8 '10 'Греј медалјон во затворен простор за затворен простор

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Со мешавина на традиционален и модерен дизајн, овој килим со шик област носи допир на рустикален шарм во вашиот простор, во кој има украсни обрасци, стилски вознемирувачки и разноврсна палета на бои. Уредните редови на кружни и дијамантски медалјони создаваат елегантна, привлечна основа за секоја просторија, работејќи беспрекорно со широк спектар на стилови на украси. Без разлика дали станува збор за тивок работен простор или зафатен простор за јадење за да се соберат семејството и пријателите, ова современо парче веднаш ќе го надградат вашиот простор. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а купот со низок профил на супер-мекото полипропиленско предиво нуди високо-дизајн без да жртвува удобност или издржливост. Овој прекрасно ткаен килим ќе се одвива добро во која било област од домот - дури и места со висок сообраќај на нозе и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, својствата отпорни на дамки и избледени од ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот исклучителен изглед и чувство за наредните години. Машината направена со 100% полипропилен. Поддршка на јута . Сива/крем медалјонска шема, покривајќи 77,5 квадратни метри . 0,98 Висината на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 7'10 "x 9'10".

Карактеристики на производот

Поврзани производи