Алатки Молив Случај Секвен Акварел Молив Случај Канцеларија Точка Организатор алатка кутија

Алатки Молив Случај Секвен Акварел Молив Случај Канцеларија Точка Организатор алатка кутија

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Елфиндеа Алатки Молив Случај Секвен Акварел Молив Случај Канцеларија Точка Организатор Алатка Кутија производ нето тежина : 98на може да има малку разлика во бојата поради различниот ефект на светлина и монитор.Големина на производот : 205*120*60мм може да има грешки во димензиите од 2-3 см поради рачно мерење.Мазни рабови за да избегнете случајни повреди на рацете.Задолжителен производ за канцелариско и училишно складирање.Пакетот вклучува : 1 парчиња кутии за моливи големина на пакетот на еден производ : 30*10*20cm Packing : еден производ во пп bag Recessed и слотови за картички, наредени безбедно.Материјал : Ппестетски пријатен и практичен за лесно складирање.Боја : точка транспарентен/ точка црвена/ точка жолта/ точка сина/ точка зелена ЕЛФИНДЕА Алатки МОЛИВ Случај Секвен Акварел Молив Случај Канцеларија Точка Организатор алатка кутија. Боја и Големина : Црвена;една големина. Материјал : Пп. Алатки. Алатка кутија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи