Ламба на лакот на Адесо Есе, црна

Ламба на лакот на Адесо Есе, црна

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Не постои правило што вели дека вашата подни ламби треба да изгледа како нешто што сте го спасиле од куќата на бабите и дедовците, а ламбата со лак Адесо Есекс 3292 - Црното ќе ја обезбеди сијалицата што минува над главата кога конечно ќе ја реализирате оваа вистина. Дрвеното тело има црна завршница на широката основа и долниот пол што е совршен контраст за сатенскиот челичен пол што го поддржува плоштадот, постелнина. Вклучувањето на ротациониот приклучок за вклучување/исклучување ви дава контрола над блескаво или тринасочна сијалица CFL-сијалица од 150 вати. За Адесо Адесо е основан во 1994 година, врз основа на верувањето дека имало недоволно опслужена ниша кај потрошувачите кои барале висококвалитетни, современи домашни производи по умерени цени. Оттогаш, Адесо не само што ја револуционизираше домашната индустрија со своите производи и услуги, туку исто така се здоби со значително признание за своите добро дизајнирани и добро цени за ламби и мебел РТА (подготвено за склопување), брзо се воспоставува како индустрија лидер. Неговите колекции претставуваат најразлични акценти на домови и мебел, вклучувајќи осветлување, детски ламби, часовници, маси, столици, лавици за палто и екрани. Со овие и сите други иновативни производи, Адесо продолжува да ја обликува иднината на дизајнот на домот. (Ado566-1) Есекс ламба, црна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи