Женски летни фустани Секојдневен V-Вратот Краток Ракав Завој Лента Печатење Лабава Фустан сарафани Бел фустан Црн М

Женски летни фустани Секојдневен V-Вратот Краток Ракав Завој Лента Печатење Лабава Фустан сарафани Бел фустан Црн М

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

`+ Карактеристики/гроздобер/елегантен/трендовски/партиски носат/вечер носат блузи/светла/светлина/лабава/мека ткаенина/кул/закривен полите/цветни основни врвови/преголеми/фенер ракави/еднобојни Маици/тенок пејсли/бутик облека/трендовски врвови/цветни отпечатоци/замав блузи/разгорени полите/круг вратот/ дното кошула / Фустан блузи / обвиткан / дише жени на врвот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи