Сина Летна Плажа И Облачно Небо Жолта Сцена Океан Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

Сина Летна Плажа И Облачно Небо Жолта Сцена Океан Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи