Кембриџ Тахо Рокер Лежалка

Кембриџ Тахо Рокер Лежалка

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Рокерскиот лежалка Тахо има богат чоколаден тапацир од вештачка кожа. Белиот бод со акцент ги нагласува преполнетите перници и потпирачите за раце, фалејќи се со нивната мека полнота. Потонете во удобност на крајот од секој ден кога ќе се вратите дома кај овој лежалка. Двостепените перници за грб на седиштата ќе ги поддржат дури и најтешките грбови - обезбедувајќи засолниште за седење што нема да сакате да го напуштите. Тоа ќе стане новото популарно место за одмор. Дизајнирано за едноставност и поддршка, ова парче создава рафинирана почетна точка за вашиот ажуриран декор во дневната соба. Рокер лежалка од колекцијата Тахо. 100% полиуретанска ткаенина. Богата чоколадна вештачка кожа. Контрастно шиење. Плишани потпирачи за раце. Контуриран потпирач за грб. Издржливи перници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи