Лимонада без шеќер на природата, Л.

Лимонада без шеќер на природата, Л.

Во продавницата
DEN 735.84
Стока:

Лимонада, без шеќер, кофеин без 2,1 QT (2 lt) природен пијалок со вкус на лимон со други природни вкусови. Ве молиме, рециклирајте го пресврт на природата. природи-. Ниско калории. 0 калории на 8 fl Oz Serving. Содржи сок од 1% (додава диетално незначителна количина шеќер). Низок натриум. 140 мг или помалку на 8 fl мл (240 мл). Содржината на калории е намалена од 110 на 0 калории по порција. Најдобар пијалок за вкус по датум на шише. Фенилкетоници : Содржи фенилаланин. 2.1 QT (2 LT) 4141 Avenue Parklake Avenue Suite 600 Raleigh, NC 27612 Pepsi Natures Twist без шеќер лимонада 2 литар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи