Serta Reversible Microsuede Streter Fit Slipcover, Training Parsons Chood 1-парче, долго здолниште

Serta Reversible Microsuede Streter Fit Slipcover, Training Parsons Chood 1-парче, долго здолниште

Во продавницата
DEN 258.24
Стока:

Ажурирајте го изгледот на вашата трпезарија со овој елегантен, модерен стол за столче со здолниште со целосна должина. Реверзибилната конструкција ви дава два одлична изглед за една цена. Лесно се лизга и исклучува, овие капаци се машини што се мијат за ваша погодност. Конструкцијата за стрии нуди прилагодено во потрага по многу стилови на столчиња, вклучувајќи столчиња за јадење, столчиња Парсонс и многу други столици без вооружување високи до 40 инчи. Serta Reversible Microsuede Stretch Fit Slipcover, Tanding/Parsons стол 1-парчиња, долго здолниште : Реверзибилната конструкција ви дава 2 одличен изглед за цената на 1. Stretch Fit создава сопствен изглед за скоро секој стил на вооружен стол. Мека ткаенина на микросуде. Одговара на повеќето вооружени столици, тапацирани или не; Одговара на ширина на седиштето до 20 ", назад височини до 40" од подот и длабочина на седиштето од 20 ". Достапно во големини : 1 парчиња стол за јадење/столче Парсонс Кратко здолниште. 1-парчен стол за јадење/столче Парсонс Долго здолниште . Исто така, достапни во големини за софи, seубовни и фотелји. Достапно во 4 бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи