Секако Се Вклопуваат Памук Патка Трпезарија Стол Покритие

Секако Се Вклопуваат Памук Патка Трпезарија Стол Покритие

Во продавницата
DEN 258.24
Стока:

Правото Здолниште со капак За Вратоврски е едноделна покривка за мебел со патентирана еластика на седиштето, четири комплети врски и внатрешни набори за да се минимизира напивањето. Се одликува со еден сет на врски на секој агол за да се обезбеди сигурно и привлечно вклопување. Секако Одговара Сигурен Ад. е широко познат по своите атрактивни, квалитетни навлаки за мебел, навлаки за лизгање и украсни додатоци. Успехот на нивните готови навлаки и додатоци за мебел се заснова на долгогодишно искуство кое обезбедува рентабилни декоративни решенија, направени да се вклопат, во широк спектар на стилови за да ги задоволат потребите на сите клиенти. Секако, линијата на производи за лизгање на мебел на Фит вклучува навлаки за софи, љубовни седишта, столови, преголеми столови, столови за крила, столови за трпезарија, лежалки, османлии и столови за преклопување, како и мебел и фрлање миленичиња. Секако Одговара, исто така, продава координирање на декоративни перници. Мек памучен материјал. 1-парче директно стил здолниште со врски. Машина за перење за лесна нега. Лесен за употреба и го одржува мебелот да изгледа одлично. Достапно во различни бои. Одговара на столици : 19w x 42 H инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи