Loloi II Samra Sam- denim сива ориентална област килим 9'-6 13'-1

Loloi II Samra Sam- denim сива ориентална област килим 9'-6 13'-1

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Издржлива и мека, колекцијата Самра е поткрепена во мисирка од 100% полипропилен куп. Понудени во широк спектар на големини колку што е 11 'x 15', Самра потсетува на килими со високи производи, но по прифатлива цена. Преоден дизајн. Моќта се наomираше. Материјал за поддршка : Памук.

Карактеристики на производот

Поврзани производи