Добри Костец Пченка Стриптизета

Добри Костец Пченка Стриптизета

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

отстранувањето на јадрата од пченка од кочани никогаш не било полесно. Оксо добриот стриптизер за пченка има контејнер што ги фаќа јадрата додека се соблекуваат од кочанот. Едноставно турнете ја стриптизетата со пченка по должината на кочанот и јадрата се собираат во сад со удобен Капацитет за Чаши. Свртете го кочанот и продолжете со соголување додека не се отстранат сите јадра. Јадрата може да се истурат од горната дупка на садот во сад или на чинија. Меките, нелизгачки рачки ја перничат раката за време на употребата и сечилото од нерѓосувачки челик нема да ' рѓосува или досадува. Стриптизетата од пченка се распаѓа за лесно чистење и сите делови се безбедни за миење садови. Карактеристики : - стриптизета од пченка. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Лесно ленти пченка кернели кочани. - Кернелите се собираат во контејнер Со Капацитет а-чаша (приближно еден кочан). - практично горниот отвор за празнење кернели. - Контејнерот се одвојува за лесно чистење. - Нерѓосувачки челик сечилото мека, не-лизга костец. - Безбедна машина за миење садови. - Не се препорачува за употреба во микробранова печка. - Тежина : 0. 5 мл. - Димензии : 4. 75 " х х 2. 75 " В х 2. 50 " Д. Лесно ленти пченка кернели кочани, Кернели се соберат во 0.5-чаша капацитет контејнер (околу еден кочан), Удобен врвот отворање за празнење кернели, Контејнер одделува за лесно чистење, нерѓосувачки челик сечилото, Препорачува Од Страна На Тест Кујна Америка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи