Графичка Америка маица со ајкула за тато за машка маица на Денот на таткото

Графичка Америка маица со ајкула за тато за машка маица на Денот на таткото

Во продавницата
DEN 255.20
Стока:

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа машка графичка мета со теми од ајкула. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека . Изберете ја омилената маица на таткото на таткото на тато ајкула боја и подобрете ја вашата гардероба . класична, удобна Unisex Fit . прислушуван врат и раменици . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (спорт (спорт (спорт Сива) . печатена во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи